Plastbud z siedzibą w Żarach specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Propozycję kieruje do firm z branży motoryzacyjnej, ogrodniczej, meblarskiej, elektrotechnicznej i również nie tylko. Działa na rynku od wielu lat, zapewniając kompleksową obsługę i również wysoki standard usług. Jako zespół doświadczonych fachowców sumiennie i również terminowo realizuje każde zamówienie. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym z wtryskarkami i również urządzeniami wspomagającymi produkcję. Wytwarza wyroby z tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Trudni się także natryskiwaniem insertów metalowych, plastikowych i również tekstylnych. W zakres działania wchodzi montaż wykonanych półproduktów- ręczny, pneumatyczny albo przez zgrzewanie. Plastbud przyjmuje zlecenia na pomiary połysku, koloru, płaskości i również wilgotności wyrobów. Zapewnia fachowe doradztwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *