Producent kartonów Śląsk

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem opakowań kartonowych oraz paletek rozsadowych. Jesteśmy czołowym producentem na Śląsku, otóż ceny naszych artykułów są niezwykle niskie. Funkcjonujemy na rynku od dawna, wielu lat, z tej przyczyny mamy niemałe doświadczenie i również warto nam zawierzyć. Zawsze służymy pomocą chętnym osobom. Opakowania kartonowe jako super rozwiązanie dla każdego. O ile chodzi o kartonowe opakowania lub paletki rozsadowe, mają one wdrożenie w każdym niemalże miejscu, jak i również w niemalże każdej branży. Mamy ponad 100 już gotowych typów wykrojników na pudła najróżniejszych rozmiarów oraz najróżniejszych typów. Podchodzimy niezwykle indywidualnie do naszych klientów, również jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub swoje pomysły – prosimy o kontakt z z naszym biurem. Zapraszamy również do przejrzenia naszej oferty na stronie w sieci.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *