Klub fitness wyposażenie

MasterSport zostało założone przeszło 20 lat temu w w Skarżysku-Kamiennej. Zaczynaliśmy od produkcji zwyczajnych sprzętów do domowych siłowni, żeby wraz ze zdobytym doświadczeniem stale zwiększać wachlarz a oprócz tego jakość wyrobów. Dziś jesteśmy znanym producentem sprzętu kulturystycznego w Polsce, oferującym utensylia dobrej jakości. Tworzymy różnego gatunku maszyny do ćwiczeń – m.in. maszyny stosowne, odpoczynek ciężary, urządzenia cardio, ale także różnego rodzaju akcesoria, które wprowadzamy do hoteli, klubów fitness, siłowni czy domów. W magazyn urządzeń wchodzą m.in.: uchwyty, hantle, ciężary, ławki, stojaki, gryfy. Zapewniamy indywidualne nastawienie a oprócz tego służymy profesjonalną pomocą w wyborze sprzętu treningowego a oprócz tego jego rozmieszczeniu. Sprzęty na siłownie wytwarzane przez naszą spółkę są solidne a oprócz tego trwałe, po tak aby tak aby jak najdłużej służyły swoim użytkownikom. Namawiamy do kontaktu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *