Tartak Tarnowskie Góry

Firma Drewtrak z siedzibą w Mysłowicach trudni się w obróbce i również sprzedaży certyfikowanego drewna budowlanego. Działa na obszarze Śląska i również Małopolski. Dysponuje rozległym asortymentem towarów dla klientów planujących budowę domu czy też poszukujących wyposażenia ogrodów. Oferując drzewo budowlane, proponuje tarcicę w różnych grubościach, deski szalunkowe, strugane elementy na konstrukcje szkieletowe i również nie tylko . Prowadzi sprzedaż krawędziaków, stempli budowlanych, więźb dachowych i również zestawów geodezyjnych do wytyczania budynków. Produkuje skrzynie i również inne opakowania drewniane. Na klientów czekają także elementy ogrodzeń i również architektury ogrodowej takie jak altanki, pergole czy piaskownice. Drewtrak zajmuje się impregnacją drewna w technologii zanurzeniowej czy też próżniowo-ciśnieniowej. Gwarantuje transport wszystkich wyrobów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 28.04.2024 14:02:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *