Siatka na pryzmy

Hempol to spółka działająca na rynku od 1990 roku, zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem maszyn służących do przygotowywania gleby w różnych warunkach. Jesteśmy głównym przedstawicielem w Polsce fińskiej firmy Suokone Oy, która produkuje maszyny Meri Crusher. W ofercie posiadamy mulczer leśny, stabilizator gruntu, i również mikser leśny. Maszyny te świetnie nadają się do pracy w każdych warunkach, najczęściej stosuje się je w leśnictwie, budownictwie i na obszarach miejskich. Dzięki różnorodnej ofercie przyciągamy do siebie wielu klientów, którzy wymagają od nas doskonałej klasy sprzętu i jego serwisowania. W firmie posiadamy specjalistów, którzy znają nasze maszyny od podszewki i są w stanie naprawić każdą usterkę jaka się przydarzy klientowi. O ile ktoś szuka najlepszych jakościowo maszyn do przygotowywania gleby, to zazwyczaj trafia właśnie na naszą firmę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 20.03.2024 01:55:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *