Gas leak detector

System detekcji gazu sygnalizuje ukazanie się niebezpiecznych stężeń gazów, a oprócz tego może włączać urządzenia wykonawcze ograniczające albo niwelujące zagrożenie. Firma Alkaster specjalizuje się w systemach detekcyjnych i również alarmowych wykrywających gazy palne i również toksyczne, urządzenia do pomiaru stężenia gazów i Zintegrowany System Zabezpieczeń Gazowych (ZSZG) wyposażone w urządzenia wykonawcze jak zawory odcinające gaz, sterowniki wentylacji i urządzenia informujące i również sygnalizacyjne. Spółka Alkaster oferuje znaczny wachlarz wyrobów od mierników różnych wielkości fizycznych np.: termometry, higrometry, mierniki ciśnienia, mierniki przepływu cieczy i również gazów itp. Specjalną grupę stanowią urządzenia z zakresu techniki grzewczej. Są to zwłaszcza sterowniki do kotłów CO, ogrzewaczy wody użytkowej i programatory temperatury. Na wszystkie swoje produkty Alkaster zapewnia 5-letnią gwarancję i również fachowe doradztwo przy doborze urządzeń. Klienci mogą opierać się serwis i również naprawę. Zapraszamy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *